Teenus

Hiiu Betoon OÜ toodab kolme tüüpi valubetooni survetugevusklassidega C20/25, C25/30 ja C30/37. Võimalus on toota ka teisi betoonimarke konkreetse suurema mahulise tellimuse alusel. Betoonplokke toodetakse hetkel kahes mõõdus, edaspidi on plaanis valikut suurendada. Klient saab plokid peale tellimust kätte üldjuhul peale 1-te nädalat kui need on täielikult kivistunud.

Pakutav toode rahuldab kliendi vajadust saada soodsalt ja kiirelt kvaliteetset ehitusmaterjali - valubetooni Hiiumaal, mis läbi suureneb valubetooni kui ehitusmaterjali kasutus Hiiumaal.

Betoon

Betoon on keskkonnasõbralik, kõik selle koostisosad on looduslikud ja see on taaskasutatav.

Betoon on levinuim materjal ehituses ning aastas valmistatakse maailmas iga elaniku kohta terve tonn betooni.

Betoonist valmistatakse tänapäeval majade vundamentide, kandepostide, silluste, vahelagede, kandvate seinte jms kõrval ka põrandaid, sissesõiduteid, õuesillutisi, õuemööblit, basseine ja nende ümbrust, aiainventari, tööpindu, mööblit, baarilette, kaminaid ja nende ümbrusi, vesiseadmeid. Ning kõik need võivad osaval tegijal välja kukkuda märksa isiku- ja kunstipärasemad kui muudest materjalidest valmistatuna. Sest betoonil on omadusi, mida teistel materjalidel ei ole – sellest võite kohapeal luua nii samalaadse pinna ja vormi, mida võimaldavad ka teised materjalid, kuid ka sellise, mida muud materjalid ei võimalda. Sellest saab kujundada midagi hoopis fantastilist.